poniedziałek, 6 sierpnia 2012

miła pobudka :)

Hej hej !
Dzisiaj z rana przyjechały do mnie Dagmara i Pamela. Obudziły mnie :c Była już 12.00, więc w sumie dobrze, bo przespałabym cały dzień! Zjadłyśmy u mnie śniadanie, a potem założyłyśmy konto na isingu i się wydurniałyśmy <lol2> Następnie miałyśmy akcję poszukiwania mojego notebooka. Trwało to ponad 3h! Okazało się, że schował go mój młodszy brat, grrr. nie lubię młodszego rodzeństwa! Wy wolicie starsze czy młodsze? Ja zdecydowanie wolę starsze!
Później powędrowałyśmy do Emi. Tam zaczęłyśmy nagrywać filmik o naszej przyjaźni, ale nie skończyłyśmy. Jak będzie gotowy to umieszczę go na blogu :D Miałyśmy robić u Emilki tiramisu, ale niestety nam nie pykło. Zrobimy następnym razem :3 Wracając od Emi odprowadziłam Dagę na przystanek, po drodze spotkałyśmy bardzo pozytywnych chłopaków, którzy nas znali, a my nawet nie wiedziałyśmy skąd, szczególnie kojarzyli Dagmarę : p
Dobra, nie rozpisuję się bardziej bo nikt tego czytać nie będzie! Hahaha, lepiej dodam zdjęcia :D
Zdjęcia są wymieszane z ostatniego pobytu u Emi i dzisiaj ;D
3 komentarze:

 1. Uwielbiam dni spędzone z przyjaciółką ♥
  A co do rodzeństwa, mam młodszą o 5 lat siostrę i nie jest źle-dawniej kłóciłyśmy się o wiele częściej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chodzi o rodzeństwo to mam tylko młodszego brata , ale wolałabym mieć starsze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. JA mam młodsze rodzeństwo. i za bardzo za nim nie przepadam Wolała bym mieć starszego brata lub siostrę :D :) ale tak się stało że to ja jestem najstarsza ;) Pozdrawiam Aga. ;)

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli mnie obserwujesz napisz, a odwdzięczę się na pewno! : )